EROĞLU MİMARLIK

galeri

Firma Hakkında

Sektor : Dekorasyon & Mimarlık
Firma Hakkında
Seray Eroğlu ve Merve Eroğlu tarafından İstanbul Silivri’de mimarlık ofisi olarak kurulan Eroğlu Mimarlık, tasarım, proje, danışmanlık ve uygulama alanlarında hizmet vermektedir.
Projelendirme tüm disiplinleriyle bir bütündür. Mimari, İç Mimari ve Tasarım kavramını zamansızlık ile birlikte doğru verilerle aynı düzlemde ilişkilendirirken; estetik kaygısı, fonksiyonellik, yalın dil, kalite ve doğal malzeme kullanımı, sürdürülebilirlik ve üretilebilirlik gibi etmenleri zaman döngüsü içerisinde sanki bir çarkın birbirleri ile uyumlu dişlileri olarak yorumlayabiliriz. Bu perspektifi yakaladıkça mimari yansımalar, varlığını doğal döngüye aykırı durmadan aksettirebilir. Doğanın size ait bir parçası gibi bedeninizin dilini konuşur; beş duyunuzla sizi yaşar, yaşatır.
Bize göre mimari sonsuz bir yolculukken, sonsuzluk sizde son bulur. Çözüm sizdedir artık; bu yolculuktaki varış ne istediğiniz ile birlikte, neye, nasıl ve ne ölçüde ihtiyaç duyduğunuzdur. Tasarım sürecinde kullanıcı ile birebir iletişim kurarak, profesyonel bir yaklaşımla tüm ayrıntıları düşünülmüş özgün mekanlara ve mimari projelere imza atmaktayız.

GOLD FİRMA

Firma Bilgileri

  • AdresPiri Mehmet Paşa Mahallesi, Hacı Pervane Sokak, Vehbi Günaydın İş Merkezi No:26 Kat:2 Silivri / İSTANBUL Silivri / Piri Mehmet Paşa Mah
  • Telefon5312457671
  • E-Mailinfo@eroglumimarlik.com

Firmaya Mail Gönder

Paylaş