WEBSELCO BRAND COMMUNICATIONS

galeri
galeri

Firma Hakkında

Sektor : Web Tasarım, Matbaa
Firma Hakkında
Webselco, 2004 yılından bu yana her geçen yıl vizyonunu genişleterek içinde bulunduğu reklam ve iletişim sektöründe büyümeye devam eden, değerlerini artıran tam hizmet bir dijital reklam ajansı olarak siz değerli müşterilerinin yanında olmaktan gurur ve heyecan duyar.
Logosundaki geniş kapsamlı turuncu kullanımı verimli ve cömert olmanın göstergesi olmakla beraber gizliliğe yer verilmediğini yansıtır. Önem verilen en özel değerlerinden olan karşılıklı güven ve doğallık ise bu değerleri barındıran yeşil tonlarla ve sahip olduğu güç ve kararlılık ise siyah tonunun kullanımı ile sembolize edilmiştir.
Kurulduğu ilk günden bu yana hizmette kaliteye ve öznelliğe vermiş olduğu önemden, zoru başarabilme azminden ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Dolayısı ile Webselco’ nun önde gelen değişmez ilkeleri tasarımda üretkenliği, reklamda titiz ve hızlı çalışmayı, iletişimde doğallığı ve dürüstlüğü, iş teslimi ve hizmette kaliteyi benimsemiştir. Genç ekibinin dinamizmini tecrübesiyle birleştirerek sektörün en iyi hizmet veren şirketlerinden biri olan Webselco, 2008 yılı ikinci çeyreğinde dijital mecradaki müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermek adına güncel teknolojilerce donanımsal ve yazılımsal olarak yükseltilen iki ayrı web sunucusunu bünyesine katarak, siz değerli müşterileri için hazırlamış olduğu web tabanlı projeleri bu web sunucularında barındırmaktadır. Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi lokasyonlu, 450. 000 BTU kapasitesine sahip iklimsel soğutma sistemi ile desteklenen veri merkezimizde barındırılmakta olan piyasanın bu hızlı ve güçlü sunucular ile Centos 6. 5 x64 işletim sistemi üzerinde, anlık 2 x 100 Mbit bağlantı hızı ile en iyi hizmet hedeflenmektedir.
2010 yılı ilk çeyreğinde, müşterilerinin baskı ihtiyaçlarına yönelik bünyesine kattığı, “Xerox DC 5000 ve Xerox iGen3” dijital baskı makineleri ve “Heidelberg Speedmaster SM 52 ve Heidelberg Speedmaster SM 72” 4 renk ofset makineleri ile 110 gr. – 350 gr. arasındaki kuşe kağıt tercihi ile en iyi baskı kalitesi hedeflenmektedir.
2012 yılı ilk çeyreğinde, dijital mecrada hizmet verdiği müşterilerinin daha fazla ihtiyacını karşılamaya yönelik bir girişimle sosyal medya ekibi kurarak danışmanlık hizmeti vermeye başlayan Webselco, sosyal medya üzerindede de bir çok şirketi temsil etmenin gururunu yaşamaktadır.
Webselco’ nun 2017 Ocak Ayı itibariyle sektörel yelpazesi aşağıdaki gibidir,
– Web Tasarım Hizmetleri
– E – Ticaret Sistemi
– Sosyal Medya Danışmanlığı
– SEO / SEM / PPC Hizmetleri
– Grafik Tasarım Hizmetleri
– Dijital Baskı / Üretim Çözümleri

GOLD FİRMA

Firma Bilgileri

  • AdresMimar Sinan Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. No: 23F D: 3 Sİlivri, İstanbul Silivri / Mimar Sinan Mah
  • Telefon8508853085
  • E-Mailinfo@webselco.com.tr

Firmaya Mail Gönder

Paylaş