SİLİVRİ BİRGÜL NAKLİYAT

galeri
galeri

Firma Hakkında

Sektor : Nakliye
Firma Hakkında
Silivri Birgül Nakliyat, Firması olarak bölgesinde yıllardır aktif olarak etkinlik vermekteyiz. Türkiye’nın bütün yerlerinde evden eve nakliye, büro nakliyeciliği gibi bütün nakliye işlemlerini yapmaktayız. Bu hizmetlerimiz ile ilgili bilgi alabilmek amacıyla bizleri haftanın yedi günü dilediğiniz saatte çekinmeden arayabilirsiniz. Sizlere nitelikli hizmeti en ideal fiyatlar ile vereceğimizden emin olabilirsiniz.
İstanbul bölgesinde ufak vasıtalarımız ile de nakliye hizmeti vermekteyiz. Küçük aracımızı bilhassa büro nakliyeciliği amacıyla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra mobilya, beyaz eşya gibi eşyalarınız amacıyla de ufak vasıtalarımız sizin amacıyla idealdir. nakliye olarak en ideal fiyatlar ile bu vasıta hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.
Evden eve taşımacılık hizmetimiz ile ev ya da büro taşıma işlerinizi yapmak amacıyla Silivri birgül nakliyat taşımacılık ekibi her vakit hazırdır. Telefon numaralarımız ile bizlerle irtibata geçerek eski adresinizden yeni adresinize taşınma sürecinizi sıkıntısız, problemsiz, rahat ve aynı vakitte sizi yormayacak bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmayı hedeflemekteyiz.
Evden eve taşımacılık konusu ile ilgili uzun yıllardır var olan deneyimlerimiz ile her geride bıraktığımız yıl sizlere daha iyi, daha nitelikli hizmet vermeyi ve bunu sağlamayı hedefliyoruz.
Evden Eve Nakliyat Firması
Evden eve taşımacılık fiyatları taşınması plan edilen ürün modellerinin sayısına ve ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir. Yapılacak olan yolun uzunluğu da tekrar fiyatları etkilemektedir. Fakat firmamız, müşterilerini memnun etmek amacıyla cüzi sayılar ile hizmet vermektedir.
Firmamız taşımacılık etkinlikleri bölümünde müşterilerine her vakit en ideal şekilde vasıta filosu ve kesintisiz online desteğini sizlerle buluşturmaktadır. Nakiyecilik bölümünde her daim müşteri memnuniyetini ilke edinen evden eve taşımacılık bu alandaki niteliğini sürekli olarak yukarılara taşımaktadır. Nakiyecilik konusu ile ilgili müşterilerine nitelikli hizmet veren firmamız sürekli olarak nitelik düzeyini daha da ileriye getirmektedir.
Evden Eve Nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.

GOLD FİRMA

Firma Bilgileri

Firmaya Mail Gönder

Paylaş